تلویزیون هواوی-منتظر تلویزیون های هواوی باشید

تلویزیون های هواوی بر اساس اخبار جدید، در آینده‌ای نزدیک وارد بازار خواهند شد. این شرکت بعد از موفقیت در زمینه‌هایی که هم‌اکنون در آن‌ها فعالیت می‌کند، تصمیم دارد وارد بازار جدیدی شود. تلویزیون های هوشمند هواوی احتمالا طی یک الی دو سال آینده عرضه می‌شوند.

منتظر تلویزیون هواوی در آینده‌ای نزدیک باشید

تلویزیون هواوی
تلویزیون هواوی بر اساس اخبار جدید، در آینده‌ای نزدیک وارد بازار خواهد شد.

این شرکت بعد از موفقیت در زمینه‌هایی که هم‌اکنون در آن‌ها فعالیت می‌کند، تصمیم دارد وارد بازار جدیدی شود.

تلویزیون های هوشمند هواوی احتمالا طی یک الی دو سال آینده عرضه می‌شوند.
با وجود ضعف بازار بومی تلویزیون‌های رنگی و کاهش میزان سوددهی شرکت‌هایی که هم‌اکنون در این حوزه فعالیت می‌کنند، برخی برندها طی چند سال اخیر رفته رفته به حضور در دنیای نمایشگرها علاقه پیدا کرده‌اند و هواوی یکی از آن‌ها است.

این شرکت از آنجایی که بر اساس آمارها، سال دیگر جای اپل به عنوان دومین گوشی‌ساز بزرگ دنیا را خواهد گرفت، اکنون خیالش بابت بازار موبایل راحت شده و تصمیم دارد فعالیت در زمینه‌ای دیگر را آغاز کند.
ورود تلویزیون های هواوی به بازار

بر اساس گزارش‌ها، هواوی مجدد تیم پروژه TV را تشکیل داده و مشغول انجام تحقیقات به منظور تولید سخت افزار و توسعه نرم افزار مورد نیاز در این دسته از محصولات است.

تیم پروژه TV تا امروز تعداد زیادی نفر جذب کرده و در حال برقراری ارتباط با چند سازنده بزرگ پنل‌های تلویزیون است.

برخلاف شیائومی، که تا امروز چندین تلویزیون فوق‌العاده زیبا معرفی کرده است، هواوی بیشتر بر روی محصولات دارای نمایشگر ۸K تمرکز می‌کند.

همچنین با توجه به نزدیک بودن آغاز به کار رسمی شبکه موبایل ۵G، تلویزیون هواوی (ال ای دی ) از این شبکه پشتیبانی خواهند کرد.

با وجود این اخبار که از چندین منبع چینی به گوش رسیده‌اند، خود هواوی از چنین مواردی اظهار بی‌اطلاعی می‌کند!
طبق گفته‌های مدیر کل Zhongyang Consumer Electronics، موضوع تولید تلویزیون های هواوی اتفاق جدیدی نبوده و این شرکت از پنج سال قبل در حال انجام تحقیقات به منظور ورود به دنیای تلویزیون‌های (هوشمند) رنگی است.

با گذشت زمان، اکنون شرکت در تلاش است با چندین سازنده پنل ارتباط برقرار کند.

با توجه به تلاش دیرینه شرکت در این زمینه، تولید تلویزیون های هواوی غیر عادی به نظر نمی‌رسد، مخصوصا این که بر اساس اخبار قبلی، هر سه گوشی‌ساز برتر چین یعنی هواوی، اوپو و ویوو در تلاش هستند همچون شیائومی به بازار تلویزیون‌‌های هوشمند وارد شوند.
این مدیر عقیده دارد هواوی دیگر محدود به زمینه‌هایی که تا امروز در آن‌ها فعالیت می‌کرد نخواهد بود، چرا که درونشان به رتبه‌های فوق‌العاده‌ای دست پیدا کرده جزو برترین‌ها شناخته می‌شود.

به عنوان نمونه، هواوی جایگاه بزرگترین سازنده تجهیزات مخابراتی را از اریکسون ربود و اکنون در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی به عنوان بزرگترین شرکت دنیا شناخته می‌شود.

وضعیت رو به رشد آن در بازار موبایل و به خطر افتادن جایگاه اپل و حتی سامسونگ نیز بر همگان واضح است. به همین دلیل شرکت می‌خواهد وارد زمینه دیگری شده و در آن نیز به موفقیت دست پیدا کند.
از طرفی دیگر، روز به روز آمار کاربرانی چینی که به منظور مشاهده محتوا در تلویزیون هزینه پرداخت می‌کنند بیشتر شده و آن‌ها به طور متوسط ۸٫۷۵ دلار می‌پردازند.

اگر ۱۰ میلیون دستگاه از تلویزیون های هواوی طی مدت زمانی کوتاه به دست کاربران برسد، سود عملیاتی آن به میزان ۸۷٫۵۳ میلیون دلار افزایش پیدا خواهد کرد که برای هر شرکتی از جمله هواوی شدیدا جذابیت دارد.

gadgetnews

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم